| adriian a întrebat:

Cine stie daca mai sunt locuri libere la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru din Constanta? dau funda

Răspuns Câştigător
| OanaAndreea16 a răspuns:

La liceu` sportiv intri in functie de locuri, du-te, intereseaza-te. ca sigur sunt locuri, pentur ca-s multe ' profile ' sau cum se numesc la ei, si daca treci probele, esti acceptata. Dar daca nu ma insel, asta trebuia sa o faci din iunie de cand ai terminat generala. sau daca vrei sa te transferi, du-te pana sa inceapa noul an scolar, ca dupa-s si niste diferente. si sa nu te aglomerezi atunci. Succes. :*

3 răspunsuri:
| OanaAndreea16 a răspuns:

Eu-s din Mihail Kogalniceanu, si-am ramas aici, ca n-am prins loc la Magdearu.
Intri a 9a? :*

| adriian explică:

Multumesc mult!:*
Tu la ce liceu esti?

| adriian explică:

Da,intru a 9