| VlaDtz99 a întrebat:

Cine stie unde sa lovesti cel mai bine?

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

La ceafă

| Dash a răspuns:

Ce sa lovesti?

| bombănucleară a răspuns:

La coa*e

| FericituIndragostit a răspuns:

Orice lovitura e buna daca sti cum sa dai, dar ceti recomand dai una cu laba piciorului in capul pieptului pe contratac, il macini.
Sau la ficat cu pumnu dar cand dai tb sa continui lovitura nu dai si te opresti.

| rolfenstein a răspuns:

La ficat! fara semne!happy

| Windswept a răspuns:

Invata aikido. poti pune pana si cel mai puternic adversar pe pamant.de exemplu e o miscare el loveste,tu te dai in jos si ii prinzi gatul.dar nu pot explica online asta,daca nu iti place loveste cu cotul in fata sau lovitura fata pumn stang,lovitura la torace pumn drept,revenire garda,cand loveste ori ii barezi pumnul si il sucesti, ori ii prinzi barbia il dezechilibrezi cu piciorul si il arunci, ori il iei pe tine ridici un picior si il arunci in spate.Stiu,nu am explicat prea bine.

| VlaDtz99 explică:

Windswept-esti baiatu lui brucee lee?
eu cred ca e bine in Barba, la ficat, la bilute e cam de las dar cand trebuie dai, o talpa pe genunchi, marul lui adam:cand sunt mai multi il,, palesc'' pe al mai mare si aia se mireaza ca ai tupeu...si dupa fug e bine cand practicilaughing

| Sonnora a răspuns:

Sub coastelaughing)daca vb la figurat vezi d c lucru il fac pesimisbig grin funda:d