| Vlad1428 a întrebat:

Credeti ca FC Barcelona este o echipa mai buna decit Real Madrid sau Nu?

6 răspunsuri:
| SimpluCosty a răspuns:

Ce-a mai tare echipa Real Madrid.E pe 1 in spania la o diferenta de 6 puncte de locul 2 adica Barcelona

| kErTiLLo a răspuns:

Clar. 100%. Real cumpara cei mai buni jucatori si atat. nu ii poate produce

| nuseu a răspuns:

Da

| trolling a răspuns:

Da, în primul rând pentru lotul său unit. La Barcelona nu vei găsi jucători care umblă noaptea prin cluburi, cu prietene care mătură centura. Apoi, la Barcelona joacă Messi, și sincer nu cred că-l poți compara pe Messi cu Ronaldo. Messi nu face reclamă la chiloți (tot ce a câștigat a câștigat din fotbal sși din reclame cât de cât decente, spre deosebire de Ronaldo) și Messi nu umblă cu Kim Kardashian sau nu știu ce altă vedetă porno. Real este o echipă proastă, împachetată frumos.

| piscuta a răspuns:

Nu mie se pare mai buna real madrid de cat fc barcelona

| leexxx a răspuns:

Da e mai buna.