| 9l1ndesteptul a întrebat:

Credeti ca Steaua castiga campionatul acesta? Raspunde-ti prin procente.

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este aproape sigur ca va castiga, depinde doar de ei, asa ca procentul ar fi de 99, 99%.

| BiuL a răspuns:

90% da.

| Iulian03 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

60%.

Şi CFR-ul a fost în urmă cu câteva sezoane cu 11 puncte peste locul al doilea, iar în final au fost ajunşi.

| Tirri28 a răspuns:

101%, Sper doar sa ii tina motivatia asta care au avut-o in tur big grin

| HinaOnBike a răspuns:

Dupa mine, cam 80%.

| NotoriousG a răspuns:

Sunt 100% ca o sa-l castige. nu ai vazut cum se pregatesc? ce rezultate au? Laurentiu Reghecampf si cu preparatorul Stelei sunt foarte buni si se vede in rezultate

| aigheraiho a răspuns:

Raspunsul corect la aceasta intrebare este big grinA, 95%.

| 9l1nd3st3ptul a răspuns:

Dupa mine cred ca da. 100% daca se mentin in forma.

| eLLiTe a răspuns:

100% da! e la 10 puncte de locul doi cine o mai ajunje?

| 9l1ndesteptul explică:

Cam 50%.