| SatanaExistă a întrebat:

Cu cat ia azi dinamo bataie 3 sau 4-0? ce credeti?

EU cred ca anul acesta mai mult ca sigur dinamo va pica in liga 2

R.I.P

Răspuns Câştigător
| victor73 a răspuns:

Dinamo castiga cu 1-0 si ramane in liga 1

15 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Hai nu zau? da cine-i brasovul? dinamo e dinamo de cand lumea.

| SatanaExistă explică (pentru viotedy):

Vezi tu cine e brasovul diseara

| morandi a răspuns (pentru SatanaExistă):

Normal ca diseara ia bataie categoric

| viotedy a răspuns:

Si ai zis bine cu 4-0 bate ca joaca acasa.hau-hau-hau

| SatanaExistă explică (pentru viotedy):

Ai scapat din lesa catelule?

| greyhound a răspuns:

Va termina in primele 5; fac pariu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinamo n-are cum să retrogradeze, atâta timp cât în conducerea clubului vor fi oameni ca Nicolae Badea, Cornel Dinu sau Negoiţă. " Mafioţii " nu vor fi niciodată trădaţi de cei din breasla lor(respectiv cei din LPF şi FRF).

| cavalerul11 a răspuns:

2-0 cred

| RzV28 a răspuns:

Cred ca 3-1 sau 4-1.
Eu nu cred ca va pica asa spuneam si de rapid si aseara a castigat.

| RzV28 a răspuns:

Dinamo e mult mai buna ca rapidul si va ramane in liga 1 pentru ca ar fi mai frumos cu ea cand o bate Steaua cu 5-0

| RzV28 a răspuns:

Nu exagera dar in primele 10 va termina.

| Alexandra101112 a răspuns:

Cu 2... dupa parerea mea bineinteles, dar vom vedea

| morandi a răspuns:

Nu cred ca va retrograda... e adevarat poate nu va prinde europa league dar in niciun caz retrogradare...

| SatanaExistă explică (pentru morandi):

Europa league pentru dinamo este un vis imposibil

| KlauDyU0109 a răspuns:

Brasov o s-o umileasca pe Dinamolaughing Eu zic ca 2-1 pentru Brasov sau chiar 2-0big grin