| Laviiiiii a întrebat:

Cu ce echipa de fotball din romania tineti? Si de ce?

19 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua pentru ca dinamo=wc

| vladdd16 a răspuns:

Poli Timisoara.Tin de mic si char daca sunt in liga II sunt cu ei pana la moarte. Forza Poli

| eXtreme21 a răspuns:

Buna'! Steaua! love struck Trup si suflet!love struck Eu tin cu steaua de cand eram mic copil, mergeam la stadion cu tata, imi placea atmosfera din Ghencea! Ador echipa Steaua! love struck Nu as puteea sa suport alta echipa gen Dinamo! Eu cand aud dinamo ma gandesc ca ei sunt un tot unitar si acel tot unitar il gasesc ca si cum ar fi o singura persoana, iar acea persoana pentru mine este genu de om increzut, care se crede cel mai tare, laudaros si egois! Urasc Dinamo! Si celelalte echipe nici nu ma intereseaza!
U cu ce echipa tii? thinking love struck

| SoRyNeScku a răspuns:

U CJ pentru ca este echipa din orasul meu ( + ca este si peste CFR)!

| Ralucaaaaaaa a răspuns:

Cu Dinamo (si le multumesc eventualilor stelisti ce imi vor da stupid/nefolositor). De ce? am trecut prin prea multe cu echipa asta, sa pot sa mai renunt.

| βėan a răspuns:

Tin cu FC Scuipa-n Dunare(search on facebook)

Răspuns utilizator avertizat
| Michaela89 a răspuns:

Steaua-i cea mai tare,
Ceilalți nu au valoare!
Tin cu steaua de prima data când am auzit de toate echipele.Mi s-a părut mai diferita decât celelalte.

| annkaa a răspuns:

CEau:*
eu tin cu Steaua:X
pentru ca tin cu echipa asta de cand ma stiu si o sa tin in continuarehappy

| Sclipiciii a răspuns:

Pai eu tin cu STEAUA nu stiu dc dar imi place. Poate pentru ca majoritatea din clasa tin cu steaua si trebuie sa fiu din gasca.big grin

| Nikoooooooo a răspuns:

Eu tin cu Steaua:X...pentru ca, primul meu iubit a tinut cu aceasta echipa

| Cezar2189 a răspuns:

Steaua...nu am un motivbig hug dar ca o respectbig hug Forta Steaua:X tu?

| Mihai212 a răspuns:

U Craiovalove struck...

| Alexe17 a răspuns:

F.C. Steaua Bucuresti, pentru ce a facut, culorile eiwinking

| ThePoet a răspuns:

UTA Arad, pentru ca e echipa orasului meu. Am crescut langa stadion si la meciuri si ma leaga prea multe lucruri de aceasta echipa.

| Melindutza a răspuns:

Inainte tineam cu Steaua dar acum cu DINAMO! Suss Dinamoo! tongue

| Psychofuckingsocial a răspuns:

Ai auzit de Olimpia Satu Mare? Nu, nu cred. Nu prea a avut performante dar e echipa din orasul natal. E echipa care ma inspira e echipa la care nu lipsesc de la nici un meci ( chiar daca joaca in liga a-3-a ). Si ma bucura faptul ca la o echipa de liga a 3-a pot sa vina pe stadion mai mult de 5.000 de oameni! happy

| darienicoleta a răspuns:

Otelul Galati e echipa orasului meu.Sus Otelul!

| MickeEyY a răspuns:

Sincer sa fiu tin cu Steaua fiindca sa recunoastem este cea mai buna echipa de football din Romania.I-au scos pe Ajax din Europa League si era sa-i scoata si pe Chelsea, deci Forza Steaua