| EuNumaiEuNumai a întrebat:

Cu ce medie se intra la Liceul Cu Program Sportiv,LPS,din Cluj la Atletism,raspuns urgent, dau funda:*

2 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Http://www.lpscluj.ro/istoric.html

Uite aici. Sper ca e bun. :)

| RomulusMilea a răspuns:

Salut, Teoretic, răspunsul la întrebarea ta ar fi trebuit să se afle pe site-ul:

www.Admitere.edu.ro

Am căutat atât rezultatele repartizării din 13 iulie 2012, cât şi cele pentru a doua repartizare (23 iulie 2012), în dreptul acestui liceu apare "Nu există înregistrări". Trebuie să recunosc că este foarte ciudat acest rezultat al căutărilor mele.

Soluţia problemei tale ar fi să suni la liceu, mâine dimineaţă, la numărul de telefon 0264 561 236.

Ştiu că este urgent, dar mă tem că altă soluţie nu există pentru problema ta.

Mult succes!

P.S. Mulţumesc mult pentru funda acordată ieri, apreciez.