| palraluca a întrebat:

Cu ce se potrivesc blugii albastri? cu adidasi sau cu pantofi?

Răspuns Câştigător
| MillzBya a răspuns:

Cu adidasi merg oricum (dar atentie la culoare, sa n'arate ciudat laughing), iar in legatura cu pantofii, depinde de pantofi...in fine, cu adidasii poate fi o imagine mai sport, iar cu pantofii (din nou, depinde de pantofi) poate fi o imagine mai eleganta putin big grin

7 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Adidasi love struck

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Eu as zice niste adidasi tongue

| RaZ4Ing a răspuns:

Da cu adidasi normal. depinde si ce blugi ai. conici... sau mai sti ueu ce tipuri or mai exista. dar in general merg cu adidasi/ tenisi!

| AmyAmya a răspuns:

Daca sunt mulati cu pantofi, iar daca nu sunt mulati cu adidasi de marca originali

| DDVDS a răspuns:

Cu amandoua. Pantofii sa fie balerini sau pantofi cu toc asortati cu geanta.

| bibina_1639 a răspuns:

Adidasi

| Amariei_Mihaela_1995 a răspuns:

Se potrivesc si cu pantofi si cu adidasi depinde unde mergi!