| NUUSTIU a întrebat:

La o rochie galbena se potrivesc pantofi albastri? Si daca nu, atunci ce culoare de pantofi?

Răspuns Câştigător
| KiduIcs a răspuns:

La o rochie galbena poti purta pantofi negrii, albii si desigur portocalii. Depie cat de inchisa sau deschisa sunt pantofii albastri nu se prea potrivesc dara daca sunt mai inchisi merg cat de cat cu conditia ca mai ai ceva albastru la tinuta.

1 răspuns:
| Rawwwrrrr a răspuns:

La rochie s`ar potrivi si pantofi albastrii, dar depinde ce fel de noanta. La o rochie galbena, mai mult se potrivesc pantofi de culoare neagra, mov sau alb.happy Sper ca te-am ajutat. Winking xD