| AndreiAs02 a întrebat:

Cu ce wrestler din wwe tineti? Daca tineti cu cine tin si eu primiti funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CM Punk, Daniel Bryan, Antonio Cesaro, Roman Reigns, Seth Rollins, Dean Ambrose şi Dolph Ziggler.

Şi " all-time ": Jericho, Edge, Shawn Michaels, Christian, Jeff Hardy, Chris Benoit, Kurt Angle şi RVD.

10 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Pe vremuri cand wrestlingul era mai ca lumea regizat, imi placea de HBK, Jericho, Undertaker... acum la ce prostie este industria nu imi place de nimeni(Orton parea promitator dar a devenit ca Cena)

| alexs99 a răspuns:

Din WWE eu tin cu Rey Misterio, Triple H, Brock Lesnar si John Cena.

| fugera a răspuns:

The Undertaker

| loliPhi a răspuns:

Cel mai mult imi place Sheamus dar imi place si CM punk ..deci Sheamus si CM punk

| robyD a răspuns:

Cena big grin

| inloveforever a răspuns:

Randy Orton, John Cena, The Rock, uneori si kofi Kingston. Fuunda?

| razvancena a răspuns:

Eu tin cu cena

| razvancena a răspuns:

Eu tin cu john cena