| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa imi imbunatatesc viteza/sprintul ca fac fotbal de performanta si marea problema e viteza care nu e stralucita, ce exercitii sa fac sa mi-o imbunatatesc?

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Alergi in apa pana la brau. Alergi la deal. Alergi cu greutati la picioare. Bafta.

| MACosmin a răspuns:

Daca access la o sala de forta iti propun sa faci genoflexiuni cu bara in fata si indreptari si sa le faci pe timp nu repetari

| GTudor1999 a răspuns:

As putea sa iti dau exemple, dar cred ca te-ar ajuta mai mult sa cauti pe Youtube agility drills