| INNORATUL a întrebat:

In cam vreo 1-2 luni o sa ma duc la niste antrenamente de fotbal ( performanta ). Dar nu am mai jucat cam de vreo 3-4 luni fotbal, si asa ca is 0 la conditie fizica. Va rog sa-mi spuneti niste exercitii prin care as putea sa-mi imbunatatesc conditia fizica.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndradaE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 Asta il foloseau niste prieteni, dar poti sa mai cauti "8 Min Abs Workout" pe youtube. Ai putea daca iti permite programul sa incerci sa alergi zilnic prin imprejurimi ca atunci cand ajungi acolo sa nu obosesti la un sfert din programul pe care il fac restul. Succes. :)