| addyyytzu a întrebat:

Cum as putea improviza niste gantere?

Răspuns Câştigător
| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Du-te la sala, ai sa progresezi, cu gantere iti pierzi vremea, acolo ai sa inveti multe.

9 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Pet`uri mici umplute cu nisip sau ce`ai tu mai greu prin casa.

| addyyytzu explică (pentru xBya):

Am incercat dar se tine greu cand faci sad

| xBya a răspuns (pentru addyyytzu):

Se gaseau parca`ntr`o vreme niste sticle de apa sub forma de gantere la supermarket`uri, desi nu stiu sigur daca in Romania. thinking Alea ar putea sa mearga.

| addyyytzu explică (pentru xBya):

Nu cred ca in Romania.dar oricum mersi

| Wehes a răspuns:

Dupa cum a spus si Ovidiu, poti sa ai si gantere normale ca acasa nu o sa faci cine stie ce treaba.
Vrei masa musculara? Deplaseaza-te la sala.

| hummmer a răspuns:

Pentru ceva mai greu-iei două roţi/jante de maşină, bagi un fier/arac mai gros în ele şi bagă mare. Baftă.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut
o prima varianta ar fi sa aduni cat mai multe baterii si sa topesti plumbul din ele si sa le pui in niste cutii de conserve si cu o teava rezistenta la mijlos sau a doua varianta este sa o faci din beton tot asa cu un fier la mijloc, pa pa

| KoNeTi a răspuns:

Ia o sticla de 0, 5L si baga fiare mici si grele acolo.