| Fabian24 a întrebat:

Cum dau jos grasimea de pe coapse/fund?

Răspuns Câştigător
| xttrust a răspuns:

Uite aici, cred că ea este ce-a ce cauți.
https://www.youtube.com/watch?v=afghBre8NlI

7 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Scazi din cantitatea de ceafa de porc pe care o mananci in fiecare zi.Incearca water fasting...

| Sorryeees a răspuns:

Daca ai 120 de lei iti recomand chocolate slim citeste acolo mai multe detali.sau fa sport si tine dieta sau mananca sanatos daca nu poti tine dieta

| westie21 a răspuns:

Cauta pe Youtube victoria secret s angels work out

| Neagu_Ionut_1996 a răspuns:

Cu sataru' sau mergi la sala si faci sport

| Conifere a răspuns:

Nu poti sa scapi de grasime intr-o zona specifica, corpul tau repartizeaza cantitatea de grasime in corp in mod egal deci daca faci 100 de abdomene nu vei slabi doar in jurul burtii ci doar iti vei lucra muschi abdominali.

| Soty a răspuns:

Alimentatia pe primul plan. incearca sa mananci mai sanatos si bei mai multa apa si dupa sa te axezi pe exercitile fizice ori sa alergi. Sper ca te ajutat papa

| rxbutrfhjiii a răspuns:

Ture cu bicicleta