| Ibrahimovic a întrebat:

Cum fac driblinguri spectaculoase, biciclete, foarfeca si altele la Uefa Cheampions League 2007?

Răspuns Câştigător
| danaprv a răspuns:

Bicicleta se face Shift+Right x2 sau in ce parte te duci! Funda?

9 răspunsuri:
| Ibrahimovic explică:

Champions*

| cosminjuve a răspuns:

Foarfeca nu e un dribling este o execuite, intreaba-l pe ibra happy

| Ibrahimovic explică (pentru cosminjuve):

Nu am zis ca foarfeca e un dribling si daca nu stii te poti abtinewinking

| cosminjuve a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Da ai dreptate nu ai spus ca foarfeca e un dribling ai spus asa "Cum fac driblinguri spectaculoase, biciclete, foarfeca..." mai bine taci tu happy

| Ropciuc_Razvan_1990 a răspuns (pentru cosminjuve):

Esti genial happy

| Ibrahimovic explică (pentru cosminjuve):

Si din asta reiese ca am spus ca foarfeca este un dribling spectaculos?rolling on the floor))))

| cosminjuve a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Da exact cum credeam esti 1 copil de 10 ani

| Ibrahimovic explică (pentru cosminjuve):

Are importanta ce varsta am? Lasa-te de site-ul asta...nu mai intra pe el ca vei candida in curand pentru trofeul de cel mai mare analfabet romanwinking

| cosminjuve a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Da e mai rau de cat credeam se pare ca ai 9 ani! bv imi dai funda?
Ropciuc_Razvan_1990 a răspuns (pentru cosminjuve):

Esti genial