| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa cresc in inaltime fac basket si nimic

2 răspunsuri:
| Sergiu20CmRecords a răspuns:

Tine-te de baschet ca rezultatele nu se fac peste noapte. Iar in paralel cu baschetul poti face exercitii de scretching (cauta pe net exercitiile) cate 30 minute in fiecare zi. Dar ca exercitiile de scretching sa dea roade trebuie sa dormi cel putin 9 ore pe zi, sa ai o alimentatie sanatoasa si sa ai RABDARE.

| anonimus99uu999 a răspuns:

Pai depinde ce inaltime au si parintii tai, daca sunt scunzi nu o sa-i depasesti cu mult, dar tine-te de baschet ca o sa dea rezultate cu timpu