| WalterWhite a întrebat:

Cum pot sa cresc in inaltime? am incercat sa mergla basket sau volley insa nu mi-a placut.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| T a răspuns:

Uite, cred ca asta te va ajuta :) :

http://blogulsportivilor.com/exercitii-de-crestere-in-inaltime/

4 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

CAta inaltime ai? A si cresti treptat/a

| purpleice a răspuns:

Fa exercitii de stretching, le gasesti pe youtube, cauta stretching exercises, cauta acolo, ca sunt multe.culca-te devreme pe la 10:30, 11, macar, inainte de 12, pentru ca atunci glandele secreta cei mai multi hormoni de crestere.incearca sa mananci cat ma sanatos, multe legume si fructe, consuma cat mai multe lactate, cat mai putine dulciuri, interzis tigari alcool, droguri astea te opresc din crescut.si daca vrei sa se vada rezultate, fa acele exercitii de stretching in fiecare zi, timp de cateva luni.succes si sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune pe cineva sa te traga de picioara si pe cineva de maini.
Merge siiiigur:d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visiteaza situl http://crestimaiinalt.eu natural si sugur