| roket2012 a întrebat:

Cum fac sa ma arunc pe partea dreapta la fotbal... pentru ca nu pot ca sunt stangaci.
Spuneti-mi niste exercitii ceva!
cel mai bun raspuns primeste vot+funda, fundoi,

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Exerseza foarte mult cu picioru drept. incerca sa tragi la poarta ( chiar daca esti stangaci )... antreneza-te mult si inceca sa joci vreo saptamana cu picioru drept apoi o sa vezi ca o sate ajute mult

3 răspunsuri:
| Georgic7 a răspuns:

Pai trebuie sa te arunci fara frica, fara sa te gandesti ca o sa te lovesti, trebuie sa iti ti corpul drept. Poti face exercitii in pat, te arunci dintr-o parte in alta dar mai bine ar fi sa mergi pe un sitetic un teren de fotbal cu niste prieteni si sa ii pui sa iti dea suturi la poarta.Mai pot sa te uiti pe youtube la parade si inveti. Funda?

| Georgic7 a răspuns:

Funda?

| Ayama a răspuns:

Cel mai bine e sa stai in partea dreapta in poarta pentru ca esti stangaci de aceea.e foarte greu sa sari in dreapta. Daca esti stangaci stai in partea opusa tie tongue