| roket2012 a întrebat:

Salut TPU
Am fost atacant! Sunt stangaci
Antrenorul m-a pus in poarta...
Ma pot arunca pe partea stanga dar pe dreapta deloc. De ce?
Apar bine nu e problema dar partea slaba e ce-a dreapta!
Rugamintea me-a la voi este cum sa ma arunc pe partea dreapta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din cauza ca esti stangaci, eu sunt dreptaci si mi-e frica sa ma arunc pe stanga. Incearca sa sari pe pat, pe o saltea si pe partea dreapta si pune pe cineva sa iti suteze numai pe dreapta si usor, usor iti dai drumul.

| Gabitzu9292 a răspuns:

Eu zic sa te fortezi pentru ca te-ai obisnuit pe partea stanga si nu e bine fa exercitii zilnic o ora doua si incearca fara efort nu se castiga!

| roket2012 explică (pentru Gabitzu9292):

Da dar ce exerciti sa fac?

| Medwig_Lucian_1999 a răspuns:

Nici eu nu pot sa ma arunc pe stanga! Sunt dreptaci dar incearca pe o distanta din ce in ce mai mare! Incepe din pozitia cum se zice(chilostei)Scz daca am scris gresit si apoi din ce in ce mai sus
Funda daca te-am ajutat