| CryNiky a întrebat:

Cum mi-as putea imbunatati aptitudinile la sport? Sunt buna portar dar cateodata mai ratez goluri... Ce sa fac?big grin

Răspuns Câştigător
| anutza97 a răspuns:

Ai putea practica asta mereu si eu la handbal sunt buna in poarta mai iau si goluri dar ...incearca sa faci asta mai mult timp eu anul trecut de cand jucam la fiecare ora de spoart aparam aproape toate golurile asa ca fa asta mereu si afla la fiecare jucator unde da mereu mingea in sus in jos drepta stanga eu le stiu la toti si ai grija cu fentele succes:*... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

1 răspuns:
| OnutsaXD a răspuns:

Pai si eu sunt portar la handbal, eu intai astept ca cel care da la poarta sa arunce, apoi ma duc in fandare, brat picior etc. Am reusit sa apar mult suturi folosind aceasta,, tactica", Iar la 7m ai grija, sa stai mai in fata, astfel micesti unghiul de aruncare al jucatorului de camp. Cand se face ca da intr-o parte se asteapta ca tu sa te duci in acea parte departandu-ti picioarele iar jucatorul iti va da printre picioare cel mai sigur, daca nu iti va da in cealalta parte. Sper ca te-am ajutat.