| Waxyzz a întrebat:

Cum poate un adolescent de 14-16 ani scapa de parantezele dintre picioare. Exercitii? Asteptare? Astept raspunsurihappy.

Răspuns Câştigător
| PoWRObert a răspuns:

Pai daca asa e constructia ta asta e, incearca sa faci niste exercitii pentru picioare si gambe si nu se vor mai cunoaste acele "paranteze". funda? big grin

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Si eu zic ca powrobert, daca asta e constructia ta osoasa nu prea ai ce face. Doar niste exercitii ca sa iti mai umflii mschii picioarelor, asa nu o sa se mai observe la fel de tare

| Waxyzz explică (pentru PinkPanther):

Da mersi de sfaturi dar ma cam mira ca toti sariti ca si cum eu as avea problema laughing. Fratele meu mai mic are problema asta si nu stiu o sa incerc sa-l iau la sala cu mine sa isi ascunda parantezele. Oricum mersi mult pentru ajutor (vot)