| Eduard_Sorin_1990_zpcN a întrebat:

Cum pot comanda de pe myProtein, daca nu am bani in contul bancar? (am -6lei si ceva laughing) ), nu mai exista nicio posibilitate? E reducere acum si vreau sa cumpar dar am bani gheata, si nu am habar ce sa fac. Ce rahat ca nu e ramburs. Trebuie sa ma duc la banca sa spun ca vreau sa depun acesti bani sau?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Belleeme vorbeste prostii. Produsele nu sunt aproape expirate, de abia ce sunt produse. Se cumpara foarte mult de la myprotein in Europa, crede-ma, ai valabilitate peste 1 an la orice produs chiar daca prinzi oferta ofertelor, iti zic din experienta!

Nu poti comanda decat cu cardul, altfel nu ai cum, du-te la banca si pune-ti niste bani pe card, nu ai ce face altceva.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Site-urile internationale nu au servicii ramburs, ca nu plateste nimeni transportul international, daca tu te razgandesti.
Deci, nu-i rahat, este chiar foarte corect si normal sa fie asa.
Problema ta are rezvolare simpla: mergi la banca si pune-ti banii in cont, ca sa ai cum platii cu cardul.

| RobertMoon a răspuns:

Un prieten a comandat acum câteva zile ceva și nu a fost nevoie de niciun card și apropo, nu e reducere că sunt ei nebuni, produsele vin cu câteva săptămâni până la data expirării laughing

| Eduard_Sorin_1990_zpcN explică (pentru RobertMoon):

Tu faci troll fato? tu stii ca eu sunt un tip serios... nu ma incurc cu huligane.
Cum sa comande Fara card? Nici macar nu ai specificat.
Ma duc azi sa Ii BAG in cont.
Data viitoare iau suplimente de la Alex, stii ce zic? https://www.facebook.com/AlexRaulTren/

| Illuminati2016 a răspuns:

Du-te in picsa mea la banca si baga banii pana nu trec reducerile

| Treaem24 a răspuns:

Te poti duce la banca să-ți depui bani pe card?

| Eduard_Sorin_1990_zpcN explică:

De ce zice lumea ca vine in 2 saptamani cand pe site scrie ca cea mai ieftina metoda de transport este 5-7 zile? E MAX o saptamana dupa matematica mea empirica

| Eduard_Sorin_1990_zpcN explică:

Are cineva un cod de reducere sau refferal sau ceva, va rog?

| Eduard_Sorin_1990_zpcN explică:

GATA! Mancati as talentul si nasu tau! Sa te pup pe suflet! Am facut o eu! 430 de lei am dat. Peste 5-7 zile cand vine am sa va fac poza si va arat, o sa le fac review cand o sa vad rezultate. Poate primesc puncte pe site si o sa cumpar sa bag mai mult ca aminalu' in mine sa ma fac o bestie. Sper sa pot progresa cu spatele precum am dezvoltat si tatele astea de rad baietii de mine laughing

| Alinaka a răspuns:

Cea mai diversificata gama de produse o gasesti pe http://www.kiwigym.ro poti vedea cele mai bune brand-uri din domeniu.