| Marcelian43 a întrebat:

Cum pot da burta jos exceptand mancatul sanatos si alergatul pe care le practic deja? Prin ce exercitii mai exact?

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Niciunul. Grasimea nu poate fi arsa dintr-un anumit loc. Asta depinde de fiecare organism in parte. Probabil e genetic, nu stiu sigur, cert e ca nu poti face nimic pentru a arde grasimea de pe abdomen inaintea celei de pe maini (spre exemplu). Exercitiile stimuleaza tesutul muscular, nu cel adipos!

| adazuzu a răspuns:

Abdomene...
Sunt multe aplicatii pe Magazin Play care te pot ajuta.
Baftă!

| AnastasiaK a răspuns (pentru adazuzu):

E incredibil cum am ajuns in 2018 si oamenii inca nu stiu ca abdomenele nu te scapa de burta...

| Marcelian43 explică (pentru AnastasiaK):

Abdomenele lucreaza muschiul, nu te ajuta sa slabesti.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Marcelian43):

Am zis eu altceva?