| TMNT2013 a întrebat:

Cum pot face tractiuni asa pentru incepatori deoarece nu pot face fara sa ating cu picioarele.

P.S. Asa pot face 30.

2 răspunsuri:
| SskorpyonN a răspuns:

E prea scurt timpul sa cresti asa mult in forta...acasa fa niste flexii cu bara sau gantere daca ai petru biceps o sa te ajute la tractiuni, si eventual niste flexii pentru antebrat sa il fortifici, fa tractiuni si incearca in fiecare saptamana sa faci cu 1 in plus. daca acum faci 3 fixeaza-ti obiectiv 4 saptamana viitoare si tot asa

| DudyyGreen a răspuns:

Flotari (Ai nevoie de muschi la spate ) si lucreaza antebratul si bicepsul big grin. Bafta!