| Rapha91 a întrebat:

Cum pot sa-mi dezvolt incheietura mainii fara sa ma duc la sala. eu am auzit ca trebuie sa faci flotari

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Pentru incheietura nu trebuie sa faci flotari.Stai pe un scaun, pune mainile pe picioare incat incheieturile sa stea in aer, si iei ganterele si doar ridici gantera in sus si in jos(DOAR CU INCHEIETURA).Nu folosesti bicepsul, tricepsul..nu..doar incheietura, o misti in sus si in jos. Fai 3-4 seturi pe zi fiecare set cu minim 20-30 de ridicari. Dupa fiecare set trebuie sa simti ca iti ard incheieturile. Bafta!

| Rapha91 explică (pentru En3Rgi):

Da altfel nu pot? Că n-am gantere

1 răspuns: