| bogdan0302 a întrebat:

Cum pot sa repar o minge de fotbal dar fara petice sau solutii de alea care costa 50 de lei?

Răspuns Câştigător
| tyb3ryus a răspuns:

Daca nu e sparta rau poti sa o freci putin cu o panza de bomfaier si sa lipesti ceva care sa tina acolo cu superglue, picatura.etc... dupaceea o cosiwinking succes daca nu reusesti du-te la o vulcanizare ti-o face imediat sau cumpara un set cu petece si solutii e vreo 10-15 leiwinking succes! funda?happy

8 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

O cosi.

| MeoKidu a răspuns:

Salut!
Păi fără petic nu ai cum... Decăt să îi schimbi camera...
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimusGate a răspuns:

Te costa cam 15 lei tot la mine

| Dib_DaNy_1996 a răspuns:

Cu lapte. bagi lapte cu o seringa in ea!

| Ionut_Cerga_1986 a răspuns (pentru Dib_DaNy_1996):

Unflo foarte putin si apoi baga jumate sau o siringa de lapte amestecat cu putina faina si garantez ca no sa se mai desunfle

singura diferenta e ca o sa se auda ca e ceva in ea

| Dorianciucur a răspuns (pentru Ionut_Cerga_1986):

Sau bagă albuş de ou