| Adelin2017 a întrebat:

Cum sa-mi repar o minge cu lapte, nu e sparta foarte rau, va rog sa fiti putin mai expliciti?

9 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns (pentru floresdemayo):

Buna! nu te-am mai vazut de o perioada de timp! (de fapt eu sunt cel care nu am mai intrat pe TPU!)

| Lukasssz a răspuns:

O umfli si ii lipesti un petic unde s-a spart.

| mudokins78 a răspuns:

Da-mi o adresa sau spun-mi cum te pot contacta si iti dau eu 2 mingii.

| dinaprilie a răspuns:

Minge cu lapte? Cum e mingea cu lapte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cosi cu ata si gata.

| 1234568807 a răspuns:

Cum adica sa repari mingea cu lapte? Ai tras ceva pe nas?

| 19flo79 a răspuns:

Daca are doar un mic por pe unde iese aerul foarte incet, adica de la o zi la alta... atunci bagi cu siringa lapte in minge si se acopera porul. (Am facut eu)
Daca e gaura sesizabila, nu functioneaza.