| MSLOVELY098 a întrebat:

Cum se numeste sportul ala cu incaltarile alea ciudate inalte?

Răspuns Câştigător
| byaanca a răspuns:

Fundita ?

6 răspunsuri:
| byaanca a răspuns:

Cred ca te referi la fotbal, si incaltarile sunt papuci cu crampoane, cred!

| byaanca a răspuns:

Sau la patinaj artistic, si acelea sunt patinele. Sau la rolling, si papuci aia inalti cu roti sunt rolele

| MSLOVELY098 explică (pentru byaanca):

Nu sunt chiar atat de tampita sa numesc incaltariel astea de care zici tu ciudate...

| byaanca a răspuns:

Aaaaaaaaaa tu te referi la jogging cu kangoo jumps, clestile astea http://www.kangoojumps.ro/files/termekek/1323970528KJPowerShoe.jpg

| MSLOVELY098 explică (pentru byaanca):

Asa mahhh da exact la asta! mersi

| byaanca a răspuns (pentru MSLOVELY098):

Fundita ?

| Băă_DiiDii_1999 a răspuns:

Kangoo jumps sunt! cred ca la astea te referi eu ador chestilee astea