| Culturism69 a întrebat:

Cunoaste-ti vreo creatina care sa contina si oxid nitric? ( sa ofere energie pe parcursu antrenamentului )
Iau creatina de la musclepharm dar nu ofera energie pe timpul antrenamentului ( da o iau cu 30 de minute inainte de antrenament )

Răspuns Câştigător
| DaniAguero a răspuns:

Pentru energie eu mancam 2 banane inainte de antrenament si eram super ok. Iti recomand 'Storm' sau 'Nox 3' ca si creatina cu oxid nitric. Bafta, sper ca te-am ajutat si spor la antrenamentewinking.

1 răspuns:
| Florin_Gan_1984 a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani foarte usor, cu cateva click-uri pe zi, intra aici.
http://www.maildirect.ro/inregistrare/fb1c283925dfcfca188a7477990bad8e