| Tsukuyomi6 a întrebat:

Daca am 17 ani si fac sala ce sa iau steroizi sau hormoni de crestere? sala afecteaza cresterea in inaltime?

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu lua nimic inainte de a consulta un medic sportiv.

| CulturismsiFitness a răspuns:

Sunt 2 lucruri total diferita. Sala de forta afecteaza incheieturile dupa un anumit timp. Intra pe youtube si cauta canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesonist explica in voice loguri tot ce trebuie sa stii.

| dom1no a răspuns:

Nu lua nimic....hormoni in nici un caz,nu are legatura cu sala,iar daca iei steroizi corpul tau o sa devina oarecum dependent... daca vrei muschi, mananca bine, mai ales proteine, carne, asta e un mod sanatos de a pune muschi