| Anonim9999943565 a întrebat:

Daca am 18 ani mai pot face sport de performanta? de exemplu tenis de camp, de masa?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Imi pare rau, tenis de camp sigur nu vei putea face de performanta la varsta asta. Mai bine iti iei gandul. Legat de tenisul de masa, aici ar mai fi o oarecare sansa, ce-i drept destul de mica.

| RocKzZ a răspuns:

Asta depinde doar de tine. In primul rand ai o varsta destul de mare sa o iei de la 0 cu sportul de performanta. Daca ai multa ambitie si determinare si te muncesti din greu la antrenamente, bineinteles, poti face sport de performanta. Acum bine, trebuie sa fii si putin talentat la acel sport. Deci dupa cum am spus, depinde doar de tine, daca tu crezi ca poti s-o faci, inseamna ca asa e. Mult succeswinking