| OanaKT a întrebat:

Daca are cineva relax and tone spunetimul si mie efectul
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Thhe a răspuns:

Buna,eu am relax and tone de un an si il folosesc de 2 saptamani si 3 zile! Rezultatele au inceput sa apara! Burta nu mai este asa mare, chiar aproape ca nu mai am deloc, deci daca il mai folosesc 2 saptamani. sigur nu o sa mai am nici o burta! Eu am probleme cu picioarele ( am aripioare )si asta ma deranjeaza! Nu am mai purtat blugii de foarte mult timp deoarece este vara dar acum dupa 2 saptamani. de dat cu relax and tone acum blugii imi vin super...sunt foarte fericita ca am reusit sa slabesc! Te pup:*! Si daca vrei sa slabesti eu iti recomand aparatul! Te pup:*:*!

2 răspunsuri:
| EuLucian a răspuns:

Da am eu, nu este cine stie ce daca nu folosesti gel te iriti in orice loc l`ai folosi.De slabit nu slabesti asa cum se zice daca ai piele lasata il poti folosi daca esti mai plinut/a nu il cumpara ca nu are nici un efect. Sper sa iti fie de folos.

| jonghyun a răspuns:

E destul de bun/... dor ca trebuie sa il folosesti des si mai mereuuuu/...