| 101010 a întrebat:

Este bun Relax & Tone? A comandat cineva? In cat timp se observa efectul? Poti slabi doar in unele locuri?

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Am auzit ca este foarte bun intr-o saptamana deja se observa rezultate, il poti filosi in mai multe zone.

2 răspunsuri:
| 101010 explică:

D-astea am auzit si eu la tv. dar multi zic ca nu e chiar asa. am nevoie de parerea cuiva care a folosit!

| biby39 a răspuns:

Eu il folosesc de aproape 3 saptamani si sa stii ca eu chiar observ o diferenta...(mai ales in zona burtiihappy )! sper ca ti-am fost de ajutor!