| Vladut_Anton_2000 a întrebat:

Daca fac un bilet pe total bet si nu mai scot biletul de la o casa de pariuri, are ceva?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Prin "nu mai scoti" la ce te referi? Sa-l faci online? Biletul trebui achitat undeva, online sau fizic, la casa de pariuri. Daca doar "il faci online" castigul nu e valid. Daca te referi ca e castigator si nu vrei sa incasezi premiul, nu deranjeaza pe nimeni.

| Vladut_Anton_2000 explică (pentru CM7YRE):

Da ma, fac biletul online si nu il mai scot

| Vladut_Anton_2000 explică (pentru CM7YRE):

Da ma,fac biletul online si nu il mai scot, pe total bet asa e, faci biletul pe net si te duci la o casa de pariuri(totalbet) cu codul si il scoti, daca nu mai am timp sa am duc sa-l scot, are ceva?
Asta era intrebarea

| CM7YRE a răspuns (pentru Vladut_Anton_2000):

Normal ma ca are "ceva". Asa face toata lumea bilete "pe net" si nu le scoate, si se asteapta la castig. Daca il achiti online sau intr-o casa de pariuri, e valid. Daca nu, nu.

| teamleader a răspuns:

Nu te exprimi corect, cautam sa intelegem ce ai vrut sa spui. Faci un bilet si ai castigat! Renunti la castig ca NU ai nevoie de..bani! Este decizia ta! Imi permit sa te intreb: "Stii cum poti juca gratuit la pariuri FARA a plati si totusi sa poti castiga cadouri si bani (dolari)? Iti pot spune daca doresti!