| raspuns2012 a întrebat:

Daca iau creatina capsule,si trag acasa am gantere haltere,se cresc repede? si se lasa muschi dupa ce numai iau sau ce am facut asa ramane, am un coleg care a luat niste capsule maro nu mis numele si a facut muschi si asa iau ramas va rog raspundeti, si tot acasa a tras

2 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

De la Creatina NU se lasa muschii.
Creatina = CARNE.

| hibrid112 a răspuns:

E ok sa faci si acasa si sa iei si creatina daca e doza corecta si un antrenament adecvat va merge bine. Scotetiva asta din cap cu se lasa muschii. asta se intampla de la anabolizanti(steroizi) creatina se gaseste in carne in special in cea rosie