| Myers_Michael_1984 a întrebat:

ma numesc mihai si am descoperit creatina,iar eu nu am haltere sau gantere sa trag asa ca mimez ca "trag" adica stiu ca suna ciudat dar sunt dintr-o familie care se intretine greu iar nasul meu imi aduce cratina,intrebarea mea e : daca fac flotari,abdomene si "trag" (strang decat pumnii si zic ca e ceva greu) o sa pot face muschi? va rog fara misto,nimeni nu-i bogat dar toti sunt saraci, funda.

Răspuns Câştigător
| HyperionMarcus a răspuns:

Salut amice.
Uite un video care poate te ajuta:
https://www.youtube.com/watch?v=k9-x_ctAhk0

Daca mai ai intrebari sunt bucuros sa raspund.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu ai o bara de tractiuni? Niste paralele? Un parc de street workout?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca n-ai bani sa mergi la sala, dar ai internet cauta tutoriale cu excercitii de facut acasa si alearga mult

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca alergi mult, pierzi din muschi ( sau pui ft greu ).

In perioada de masa musculara alergi FOARTE PUTIN, sau DELOC.

| HyperionMarcus a răspuns:

Nu iti sugerez sa folosesti haltere, dar in loc de gantere poti sa folosesti niste pungi in care iti pui carti sau pietre sau orice. Oricum, forta nu se face prin ridicarea greutatilor, ci prin flotari, abdomene, tractuni, etc...
Uite aici un video care te poate ajuta:
https://www.youtube.com/watch?v=k9-x_ctAhk0

| Cosmin86 a răspuns (pentru HyperionMarcus):

Serios? Forta nu se face prin ridicarea greutatilor?

Esti doar un COPIL MIC care isi da si el cu parerea, nu?