| tommyatomic a întrebat:

Daca o sa iau proteine pentru cresterea masei musculare o perioada si apoi n-o sa mai iau sunt constient ca masa musculara o sa-mi scada, dar o sa-mi atarne pielea pe mine?
P.S. vreau raspuns doar de la cei care au trecut prin asta si stiu ce vorbesc

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

In primul rand nu stiu unde ai auzit tu ca o sa iti scada muschii si ca o sa iti atarne pielea pe tine pentru ca este o mare prostie, eu cel putin de cat timp fac sala nu am vazut pe nimeni in situatia asta si am oameni in sala cu varste de 40-50 de ani si intre 5-15 ani de sala.

| tommyatomic explică (pentru SiLaS):

Mersi am citit pe net si m-am speriat mai ales ca am apucat sa iau

| SiLaS a răspuns (pentru tommyatomic):

Proteine iei din alimentatie de mic copil, ce iei tu este doar un supliment, nu este steroid sau hormon de crestere.

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu exista "proteine pentru masa musculara", exista doar PROTEINE.

Care sunt in MANCARE.

Si prafurile de la sala TOT DIN MANCARE sunt facute.

Cate fripturi mananci pe zi pentru proteine?

| spintEE a răspuns:

Mama cand va aud ca va atarna pielea, dar unde sunteti ma, in tom si jerry? rolling on the floor)

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns (pentru spintEE):

Pielea poate sa atarne(desi e cam mult spus) dar asta la batranete atunci cand masa musculara se mentine foarte greu iar pielea isi pierde din elasticitate.

| TudorMontana a răspuns:

''o sa-mi atarne pielea PE MINE''
In fine, nu, de ce ti-ar atarna pielea? Unde ai auzit prostia asta? si de ce ai lua proteine? Ai vazut si tu la ''oamenii mari''?

| tommyatomic explică:

App dau si funda happy