| Georgicuță a întrebat:

Daca platesc 3 euro pe Voyo pot vedea live Wrestlemania XXVIII? Sau trebuie pe langa abonamentul de 3euro, sa platesc inca 3 euro pentru a cumpara? Deci cum pot vedea Wrestlemania? Cu 3 euro sau cu 6?

7 răspunsuri:
| cirsiti a răspuns:

Nu, in nici un caz. Daca ai abonament pe voyo platesti 3 euro, si tu uiti la ce vrei, ca doar ai platit pe toata luna, amice doar o data platesti pe luna si te uiti cat vrei
Sper ca te-am ajutat

O zi buna

| silviu666 a răspuns:

Mah daca ai abonament pe voyo si ai platit pe luna parilie o sa o vezi pe 3 euro daca nu ai si ai doar cont dai 3 euro si cumperi Wrestlemania XXVIII

| celiamaria a răspuns:

3 euro pe luna din cate am inteles eu

| pisiKuzta a răspuns:

Corect

| Tataru_Alex_1997 a răspuns:

Deci n-are o treaba voyo cu wrestlemania daca nu ati observat e la PPV adica nu intra in abonament si se cumpara separat cu minim 5 euro dintre care folosesti 3 si ramai cu 2

| Tataru_Alex_1997 a răspuns:

Dai minim 5 euro deoarece e la PPV si nu intra in abonament, se cumpara separat prin sms orice retea si ramai cu 2 euro. Funda?

| arte a răspuns:

Corect! doar daca sunt transmise!