| FortaSteaua2012 a întrebat:

Daca sunt la fotbal la ce grupe de muschi ar trebui sa lucrez?

2 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Muschii picioarelor pentru forta sutului.
Muschii spatelui si mainilor pentru a bate aut-ul cat mai departe. (daca faci asta des)

| 2PacKilluminati a răspuns:

Lucreaza la tot corpu, in special la abdomen si picioare.ar fi bine sa faci si cateva minute de stretching pe zi(ajuta la mobilitate)mai importanti ca muschii e rezistenta la efort.l-ai vazut pe messi ce muschi arelaughing rezistenta si viteza face diferenta in teren.