| PaulStefan74 a întrebat:

Daca vreau sa fac patratele trebuie sa dau jos burta si apoi sa fac exercitii sau pot sa le fac patratele si daca am burta?

Răspuns Câştigător
| Snipa a răspuns:

Oricine are patratrle, dar sunt acoperite de grasime, daca dai grasimea jos din acea zona faci rost si de patratele

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Patratele avem cu toti doar ca e grasime acolo simplu, trebuie sa bagi sport+ dieta atkins

| Saveluc a răspuns:

De ce vrei sa ai "patrate" in "cerc" esti gasit usor? Ok. Am glumit.

Baga mult in tine si fa flatari macar 50 zilnic

| Cosmin86 a răspuns (pentru Saveluc):

De ce "zilnic", cand muschii se dezvolta in zilele de pauza?
Si ce treaba au flotarile (cuvantul "flatari" nu exista) cu "patratelele", care se fac din alimentatie?

Daca nu stii NIMIC, nu-ti mai da cu parerea.