| autorul a întrebat:

De ce am vergeturi? ca nu am slabit dintr-odata nici nu m-am ingrasat. fac doar sport.pls heeelp

4 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Daca ai pe lateralul piciorului ori este de la sex-ul in picioare ori este de la stat jos, fara nici o gluma. [funda]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul tau, cel mai probabil au aparut din cauza dereglarilor hormonale din timpul adolescentei(se pare ca si acestea pot cauza aparitia vergeturilor).Mai multe despre cauzele aparitiei vergeturilor, poti citi aici: http://www.feminis.ro/......te-i-1536.

| Addiction a răspuns:

Salut. Cred ca poate fi de la alimentatia incorecta. Maninca cit mai multe fructe legume, si bea apa. Nu minca multe grasimi.hee hee Succese

| Eve_5601 a răspuns:

In principal de la alimentatia deloc corecta. poate ca faci excese de anumite alimente(dulciuri,grasimi, etc). Respectand mesele principale ale zilei, facand sport asa cum zici si consumand multe lichide lucrurile se schimba.Si avand in vedere ca le ai deja(vergeturile)poti folosi si creme anticelulite daca consideri de cuviinta, sau alte leacuri de acest genhappy.