| StanAlin a întrebat:

De ce sport m-as putea apuca? Am 15 ani, 187cm, 72kg am facut 1an si 3 luni canotaj. Eu m-am gandit la unu din urmatoarele: handbal, tenis, baschet, box, mma.
Voi ce ziceti? As vrea sa fac performanta.

2 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Mie de exemplu imi place baschetul dar nu ma prea ajuta inaltimea avand 172, DACA iti place acest sport ai putea sa te apuci sa-l practiciwinking e un sport frumos, disciplinar si nu se joaca toti cocalari(de exemplu fotbalul)

| MarianTziku a răspuns:

Daca crezi ca reusesti, te-as sfatuii sa mergi la Box! bafta