| Bogdanel97 a întrebat:

Am facut un an canotaj si acuma vreau sa ma apuc de alt sport, dar faza este ca am deja 17 ani. Am mai sunat in alte locuri dar mi s-a spus ca is prea mare pentru baschet sau handbal. Ar fi alt sport pe care l-as mai putea face la varsta asta? happy Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| OlteanOana1964 a răspuns:

Poti face orice fel de sport doresti. Nu conteaza varsta. Eu sincer iti recomand artele martiale. Te ajuta la auto aparare si atac. Si daca nu iti plac chestiile de genul, poti incerca tenisul. De masa sau de camp. Eu una le practic pe amandoua si este chiar fain.

| Bogdanel97 explică (pentru OlteanOana1964):

Am sa incerc la tenis sa vad. Mersi de raspuns. happy

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Culturism...asta este un sport care teoretic nu are limita de varsta..cum vor toti la fotbal, baschet sau alte balarii. sau inotul happy

| MysteriousGyo a răspuns:

Buna. Eu ti-as recomanda fotbal, asta numai daca iti place. Depinde de tine.

| roxi99 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand fotbalul, deoarece la acest sport nu conteaza varsta atata timp cat poti alerga si iti place sau incearca volei. Depinde si de placerile tale.