| Eu12345961 a întrebat:

De ceva timp m-am apucat de fotbal, si duminica avem meci, si eu am fost chemat.Sunt portar, si pana acum nu am mai fost la niciun meci.Stiti cumva ce echipament de portar sa imi cumpar? Adica, echipament scurt, sau lung, trebuie sa fie inscriptionat pe spate...etc.Va rog, ofer funda.

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai, du-te pe la mai multe magazine de imbracaminte si intreaba daca au echipament de portar, succes!

| Eu12345961 explică:

O sa merg saptamana asta, dar, eu nu stiam cum trebuie, sa imi iau scurt, sau lung? Trebuie sa imi inscriptionez pe spatele numarul si numele, etc.

| echipamentedefotbal a răspuns:

Echipamentedefotbal.com