| Pl4ton a întrebat:

De mic sunt pasionat de sport, am practicat judo,carate,take wan do,k1, si acuma deja de 2 ani practic lupte greco romane si as dori sa ma inscriu la combat sambo. Dar problema este ca am doua traume la spate shi la mina dreapta. Intrebarea este, voi putea face fatza acestor antrenamente.?

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Am facut muay thai, si nu inteleg dorinta asta de a practica nspe mii de tipuri de stiluri de lupte

| Jeezy a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Nu a practicat nimiclaughing) nu vezi ca nici nu stie sa scrie numele sporturilor corect?laughing)...+ k1 nu e nici un sport.e o competitie!

| xvxxnnns a răspuns:

Cred ca nu deoarece iti fortezi foarte tare si spatele si va fi pe riscul tau dar s-ar putea sa rezisti ca vad ca ai facut destul de multe sporturi si asta te-a intarit. oricum bafta funda?

| Pl4ton explică:

Jazzy k1 este genul pe care se desfasoara competitia, ea se poate desfasura in gen k1, muay-thay...
Dar eu ma antrenam anume pe k1
In care se permite doar pumnii si picioarele
Dar in muay-thay este permis genunchi si coate