| vldxdin48 a întrebat:

De unde pot cumpara si eu de pe net sau din orice magazin biciclete ieftine

Răspuns Câştigător
| Laura1092 a răspuns:

Pai ieftine sunt prin targuri. Eu nu mi-as lua bicicleta de pe internet, pentru ca eu inainte de a cumpara un produs trebuie sa il vad sa vad daca e bun, calitate etc. Totusi e o bicicleta e destul de mult si nu as merge la risc sa iau de pe net, atatia bani si sa fie o rasnita... mai bine mai dau cativa si imi iau ceva bun.

| vldxdin48 explică (pentru Laura1092):

Stiu la asta m-am gandit si eu si nu vreau sa cumpar de pe net dar am vrut un site deoarece vreua sa vad cam ce modele sunt

| Laura1092 a răspuns (pentru vldxdin48):

Inteleg. Dar daca te duci intr-un targ sau real... poate difera modelele.

3 răspunsuri:
| Afi_Ionut_1987 a răspuns:

Www.afisport.ro aici gasesti biciclete ieftine