| SobolanTurbat a întrebat:

Deci a trecut mai bine de 9 luni de cand fac sala la tot corpul si la burta nu am facut deloc patratele. Dorm 9-10 ore pe noapte, mananc mancare sanatoasa cu multi carbohidrati si proteine. Ce ar trebui sa fac? Proteine scumpe de pe net nu consum, consum de alea ieftine cu calorii si proteine pentru ca mi-e lene sa gatesc si doar 2 mese pe zi am in afara de proteinele de pe net. Nu consum nici dulciuri

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Trebuie sa ai deficit caloric ca sa dai jos grasimea (masa adipoasa) din corp. Iar de pe burta se da jos cel mai greu. Iar tu posibil sa fi in surplus caloric sau sa nu mananci cele mai bune alimente sau cel mai corect.
Incearca suplimente mai bune si mai mult cardio. Bafta!

| SobolanTurbat explică (pentru RS4):

Da ai dreptate din cauza ca nu faceam cardio. Imi antrenam doar muschii

4 răspunsuri:
| cehos69 a răspuns:

La 2 mese pe zi nici sa nu indraznesti sa mai zici ca tragi de fiare ca te scuipa cine te aude, discutam cand o sa ai minim 5-6 mese adevarate.

| SobolanTurbat explică (pentru cehos69):

Dar am zis eu ca mananc putin? 2500-3000 calorii

| SobolanTurbat explică:

P.s:nu sunt gras ci potrivit