| Dragosgan a întrebat:

Deci am vazut cum Barcelona a trecut de Arsenal, dupa mine meritat, Sahtior de Roma unde s-a vazut, mai buna a fost Sahtior. Voi ce ziceti de urmatoarele meciuri:
totenham-milan
schalke-valencia
Man. United-Marseille
bayern-inter
chelsea-copenhaga
real-lyon
?
eu zic:
totenham-milan:1-0
schalke-valencia:1-1
man. united-merseille:2-0
bayern-inter:1-2
chelsea-copenhaga:3-0
real-lyon:1-1

voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Tottenham-milan 3-2
schalke-valencia 0-2
man utd-olimpique marseille 1-1
bayern-inter 2-1
chelse-copenhaga 3-1
real-lyon 1-2

| costin_8115 a răspuns:

Dupa mine:

totenham-milan-0-0 sau 1-1 (ori ce ar fi egal)

schalke-valencia- 0-2

manchester united-marseile- 3-0

chelsea-copenhaga-4-0

real-lyon-1-1

| Saburo a răspuns:

Tottenham o sa treaca de Milan (ori egal ori bate Tottenham).
Shalke-Valencia s-ar putea sa se ajunga la prelungiri poate chiar si 11 m.
Manchester pare clar favorita cu Marseille.
Castigatoarea de anul trecut Inter o sa plece acasa ( o revansa dulce pentru Bayern).
Chelsea nu sta la discutii cu Copenhaga mai ales dupa rezultatul din prima mansa.
Cat despre Real-Lyon thinking aici e cam greu de zis. Se stie ca Realul mereu a avut un complex in fata lui Lyon big grin si de vreo 5-6 ani Realul si-a cam facut un obicei sa paraseasca UCL inca din optimi laughing parca sunt blestemati ca imediat dupa faza grupelor ei sa fie eliminati in optimi raised eyebrows prin urmare s-ar putea sa se ajunga si aici in prelungiri daca se va termina tot 1-1 dupa 90 de min. La 0-0 Realul se califica. Insa cu siguranta Lyon o sa dea cumva un gol. Lyon mai mereu a ajuns prin sferturi si odata chiar in semifinale. Asa ca Realul o sa aiba viata grea cu ei tongue

| cipri1999 a răspuns:

Toteham1-2 Milan
schalke 0-2 valencia
man. united 1-1 merseille
bayern 1-1 inter
chelsea 3-0 copenhaga
real 2-3 lyon

| Ciprian a răspuns:

Totenham-Milan:2-0
Schalke-Valencia:1-0
Manchester United-Marseille:2-0
Bayern-Inter:2-1
Chelsea-Copenhaga:3-0
Real Madrid-Lyon:2-1

| Dragosgan explică:

Kosmyn,ce liverpool, cormoranii sunt in Europa League.Aseara a fost barca-arsenal returul si a fost 3-1, iar sahtior-roma 3-0.

| Kosmyn_6656 a răspuns:

Pai totenham-milan:2-0 shalke-valencia:0-0 man. united-marseille:2-0 baiern-inter:2-2 chelsea-copenhaga:2-0 si real -lyon:1-0. Dar cat s-a terminat barcelona-liverpool si shaktior cu roma?