| Frateleiojeacaretrageganja a întrebat:

E bine sau nu sa fumez înaintea unui meci de fotbal?

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Pareera mea, mai bine nu pentru ca-ti poate afecta capacitatea pulmonara, iar in timpul meciului tu ai nevoie sa fi in forma sa poti alerga, nu sa tusesti...

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Un sportiv n-ar trebui sa fumeze deloc, mai ales inaintea unui meci, din cauza ca fumatul afecteaza plamanii si va avea greutati in respiratie pe timpul efortului.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sportiv NU ai voie sa fumezi deloc, pentru ca-ti afecteaza performanta sportiva!

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Nu e bine, alegerea este a ta, vrei sa fumezi, fumeaza.

| kirarin a răspuns:

Nu e "bine" sa fumezi in general. zi-mi sportivi care fumeaza si au succes happy i'll wait

| Green66 a răspuns (pentru kirarin):

Barthez, Zidane, Rooney, Buffon, Ozil... Nicolae Dobrin, Cristian Chivu.

| Voro a răspuns (pentru kirarin):

Sunt destui, stai linistit

| kirarin a răspuns (pentru Green66):

V-am pus la treaba eh

| Green66 a răspuns (pentru kirarin):

Ți-am enumerat câțiva jucători sau foști jucători fără să caut pe net, dacă aș fi căutat probabil era o listă interminabilă.

| Frateleiojeacaretrageganja explică (pentru Green66):

Sa nu uitam de alibec care a fost prins in vestiar ca fumează

| M4j0rZ3r0 a răspuns:

Nu e bine sa fumezi in general. Este cu atat mai rau sa fumezi inainte de un exercitiu

| Guest136187 a răspuns:

Normal nu ii bine sa fumezi deloc.Nu are legătură când fumezi dacă ești fumător.Chiar daca fumezi înainte de meciul tău de fotbal ii același lucru cum ai fuma doar așa. Daca ești fumător nu o sa te afecteze