| Xbam a întrebat:

E cineva aici care vinde bilete la finala Europa LEague? As dori 2 bilete.

3 răspunsuri:
| alecsalecs a răspuns:

Scuza ma ca ti zic dar nu crezi ca te ai trezit prea tarziu?
Cred ca gluesti! si chiar daca as mai avea nu cred ca ai avea banii necesari sa le cumperi! Glumetule! uite sa ti zic un pret pe doua bilete! 500Euro! ce zici?

| Xbam explică (pentru alecsalecs):

Pana la urma am gasit bilete la categ a 2-a am dat 5 milioane de lei pe amandoua 250 lei un bilet(asa cum era pretul oficial) nici nu ma mir cum s-au terminat atat de repede biletele in luna noiembrie avand in vedere ca toti le-au luat sa le vanda la preturi fabuloase la fel ca tine.

| alecsalecs a răspuns (pentru Xbam):

Domnule Suporter infoflocoraat! Eu am fabulat un pic chiar am glumit! Si Bravo tie ca ai gasit bilete.Dar nu prea cred ca ai gasit la pretul oficial!laughing)Poate doar de la cineva care nu avea nimic in comun cu fotbabul si a gresit adresalaughing)Adica le a luat din greseala Dar daca este adevarat chiar te invidiezlaughing)Acum pe bune a fost doar o gluma Daca aveam bilete nu cred ca stateam pe aici sa stau sa le vand nu i asa tu ce zici?